Cześć, tu Milena. Cieszę się, że tu jesteś!

Oto Bawimisie – moje kolejne dziecko (po trójce, w tym bliźniakach!): sklep w sercu Powiśla, niedaleko Wisły i spacerowych tras. Tuż przy kawiarniach i Elektrowni Powiśle. Łatwo nas znaleźć, trudno od nas wyjść – to nie są zakupy na pięć minut! Mówią to wszyscy stali klienci: Milena, co to za wybór! Tak, to moja słabość – wynajdywanie, selekcjonowanie zabawek niebanalnych, przemyślanych, jakościowych, rozwijających.
Ten sklep mnie znalazł i zmusił do szybkiej decyzji – był to…przemyślany spontan. Jako projektant odzieży w dziecięcej branży wiedziałam, że to bliski mi świat. Zawsze marzyłam o pracy, która pozwoli mi nie wracać do korporacji, zajmować się dziećmi, być panią własnego czasu.

To więcej, niż sklep – tu rządzi inne tempo, tu zwalnia czas, wracają wspomnienia dzieciństwa. To trochę moja oaza spokoju, magiczny świat pięknych zabawek i moment by puścić wodze fantazji, uporządkować myśli, szukać kolejnych perełek do sklepu no i porozmawiać z Wami! Praca marzenie, zrozumie to każda mama małych dzieci.

W każdym z nas jest małe dziecko, każdego nadal wzrusza piękne drewniane auto czy pierwsza lalka. Bawimisie nie zna limitów wiekowych:) Wpadnij online lub do sklepu stacjonarnego na Browarną 4. Czuć tu dobrą energię, nie brakuje inspiracji. Nie masz pomysłu? Podpowiem, podsunę, poradzę, zamówię wymarzony prezent. Zależy mi, żeby każdy klient był zaopiekowany i potraktowany indywidualnie. Starannie wyselekcjonowane gry, układanki, zabawki, pluszaki, książki, ubrania i akcesoria, także produkty dla dzieci z wyzwaniami sensorycznymi – nasze półki nie bywają puste, a mali i duzi klienci wychodzą od nas zawsze z uśmiechem. Zapraszam!