Nie ma złej pogody

Hop z kanap, sio spod ciepłych kocyków – na lenistwo przyjdzie czas! Hibernowanie zostawiamy niedźwiedziom, my wybieramy spacery, taplanie w kałużach, leśne wędrówki i miejskie przechadzki. Klimat bywa wyzwaniem, ale nie przeszkodą – wystarczy odpowiednio się ubrać i przygotować na wędrówki z dziećmi. Nagle znika nuda, gałęzie przemieniają się w wędki, murki stają się ośmiotysięcznikami, a kałuże jeziorem. Wiatr to sojusznik przy rzucaniu liśćmi a deszcz… Jaki deszcz?
Jako mama energicznej trójki jesienno-zimową wyprawkę mam przećwiczoną w różnych warunkach atmosferycznych, oto mój niezbędnik spacerowy, dostępny w moim w sklepie!
Nie ruszamy się bez dobrego kombinezonu do zadań specjalnych. Na jesień polecam polską markę LamaFlow – ich kombinezony chronią przed wiatrem, deszczem, wilgocią i chłodem – czyli polską pogodą w listopadzie. Mokra huśtawka? Błoto w piaskownicy? Idealnie! Polar po wewnętrznej stronie izoluje termicznie, długi suwak ułatwia ubieranie a duży kaptur – schronienie przed wiatrem. To ubranie dla lubiących wyróżnić się z tłumu- spójrzcie na te printy!
Gdy temperatura spada bezlitośnie w dół, do gry wchodzi kombinezon zimowy – ja polecam te od Ducksday, ich materiał działa jak tarcza na śnieg czy deszcz a przy tym są lekkie, nie krępują ruchów dzięki lekkiemu wypełnieniu 3M™ Thinsulate™ . No i te wzory – dzieciaki nie wtopią się w tłum!
Kolejny niezbędnik w szafie to dobre jakościowo czapki, kamizelki, kominy i rękawiczki. Nie tylko ciepłe dzięki wełnie merino, ale i wywołujące zachwyt u każdej tropicielki trendów modowych. Happymess Kids wie jak to robić. Żadnych poliestrów, sztucznych materiałów, ta marka stawia wyłącznie na naturalne, organiczne materiały. Kciuk w górę!
Na koniec spacerowe akcesoria – bez plecaka, kaloszy, parasolki czy termicznego bidonu nie wychodzimy z domu. Jeśli bliski wam design holenderski czy skandynawski pokochacie Fresk – te kolory i printy rozpoznaje się z daleka. Pozostaje więc rozgrzać się na ławce łykiemherbaty.Szukamy wolnej ławki? Do zobaczenia na szlaku!

Wysyłamy natychmiast

Zamówienia złożone do godziny 15 zazwyczaj wysyłamy tego samego dnia

UNIKATOWE podejście

Współpracujemy tylko ze starannie wyselekcjonowanymi producentami

Bezpieczeństwo

Wszyscy nasi dostawcy spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa dla Twojego komfortu