Meowsic - Pianinko kotek

PLN161.79

Do tworzenia i słuchania muzyki. Brzmienia różnych instrumentów oraz uroczo miauczącego kota, wgrane piosenki. Możliwość nagrywania i odtwarzania.

Quantity
Last items in stock

Mini-pianino do tworzenia i słuchania muzyki.

Funkcja wyboru 5 różnych instrumentów - pianina, organów, dzwonów i bandżo oraz melodii wyśpiewywanej uroczym „miau, miau”  5 różnych muzycznych rytmów – rock, blues, samba, techno i disco. Odtwarzanie 20 znanych piosenek i 7 zabawnych „kocich” melodii. W zestawie książeczka z tekstami - świetna pomoc do nauki jęz. angielskiego.
Regulacja głośności, rytmu i tempa. Mikrofon wzmacniający siłę głosu, wciągany automatycznie na miejsce. Możliwość nagrywania i odtwarzania własnej kompozycji (do 50 nut). Wygodny uchwyt do przenoszenia zabawki.

ważne dla Rodziców: przycisk STOP do natychmiastowego uciszenia zabawki.
Zabawka nie zawiera FTALANÓW ani BPA (Bisfenolu A).
Opakowanie ograniczone do minimum – z troski o środowisko – z ładną przywieszką podarunkową. Funkcja automatycznego wyłączania się: kotek zamruczy i idzie spać, oszczędzając baterie w myśl zasady „B.ądź troskliwy, dbaj o ziemię, nie marnuj energii”. Zabawka wyróżniona wysokimi miejscami w prestiżowych rankingach zabawek w USA, m.in. 6 miejsce (na 500!) w rankingu Disney 2010 Family Fun Toy of the Year.
zabawka wyposażona w 4 baterie AA
wymiary: 48,25cm x 7cm x 25,4cm

BX1025

Data sheet

Wiek od
2
Wiek do
6